Dámske bordové kožené rukavice flísová podšívka - Fiebig

Kód: 17122BR/8
Akcia
Neohodnotené
€40,80
Skladom - ihneď na odoslanie.
Veľkosť rukavice
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Dámske hnedé kožené rukavice s teplou podšívkou.

Materiál: 100% kvalitná jahňacia koža

Podšívka: 100 % polyester

Detailné informácie

Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Doprava nad 80 eur je zdarma! Zboží je možné jednoducho vrátiť alebo vymeniť!
Doprava nad 80 eur je zdarma! Zboží je možné jednoducho vrátiť alebo vymeniť!

Podrobný popis

Dámske hnedé kožené rukavice s teplou podšívkou.

Materiál: 100% kvalitná jahňacia koža

Podšívka: 100 % polyester

PRÍRUČKA NA OŠETROVANIE A POUŽÍVANIE KOŽENÝCH RUKAVÍC ZNAČKY SEEBERGER

O kožené rukavice, rovnako ako o všetky kožené výrobky, sa treba starostlivo starať, aby mali dlhú životnosť. Venujte prosím pozornosť nižšie uvedeným informáciám, pretože v prípade nesprávneho zaobchádzania s výrobkom nebude reklamácia uznaná.

Nasadenie rukavíc - jemne vložte prsty do rukavíc a prepleťte prsty druhej ruky, aby ste pomohli posunúť rukavice do polohy "overhand". Za okraj rukavice neťahajte silou, deformoval by sa. Pri výbere vhodnej veľkosti musí byť skúšobný kus na ruke veľmi tesný/príjemný. Koža, ktorú používame, je veľmi mäkká a pružná, veľmi rýchlo sa prispôsobí vašej ruke. Vyzliekanie rukavíc - jemne ich stiahnite z ruky, najlepšie tak, že ich zložíte "dozadu". Nikdy neťahajte rukavice silou prstov. Ľahkým potiahnutím za končeky prstov ho môžete uvoľniť z ruky.

Niektorí výrobcovia odporúčajú striekať rukavice kondicionérmi na kožu predávanými v obuvi. Toto sa dôrazne neodporúča!! Obsahujú veľké množstvo silikónov, ktoré môžu nenávratne poškodiť pokožku. Je potrebné vziať do úvahy, že pokožka po namočení stmavne a mierne stvrdne. Pri ďalšom nosení pokožka zmäkne.

Ak rukavice navlhnú, nechajte ich prirodzene vyschnúť a nepoužívajte žiadny iný zdroj tepla (fén, ohrievač alebo dokonca slnko).

Ak je mierne znečistený, použite bezfarebnú bavlnenú handričku, navlhčite ju a utrite nečistoty. Ideálne je nosiť rukavice. Rukavice by ste nemali namáčať. Opatrne ho vyberte z ruky, uhlaďte na rovnej ploche a nechajte uschnúť na bezfarebnej bavlnenej tkanine, opäť prirodzene, nie na slnku alebo ohrievači.

Po vysušení možno rukavice narovnať alebo "natiahnuť" jemným ťahom za nezaostrený okraj stola. Potom navlečte a upravte (vyhlaďte) podľa svojej ruky.

Pri silnejšom znečistení je potrebné využiť služby čistiarne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske rukavice
Farba: Bordó
Materiál: Kůže
Sezóna: Zimná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: