Dámske zelené kožené rukavice bez podšívky s rozparkom - Carlsbad Hat

Kód: 9551/622 9551/822 9551/922 9551/1022 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
€73,40
Skladom - ihneď na odoslanie. Skladom - ihneď na odoslanie. Skladom - ihneď na odoslanie. Skladom - ihneď na odoslanie. Zvoľte variant
Veľkosť rukavice
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Dámske zelené kožené rukavice bez podšívky s rozparkom - Carlsbad Hat. Vyrobené v Českej republike.

Materiál: 100% kvalitná jahňacia koža (useň) 100%

Podšívka: žiadna

Detailné informácie

Rýchle doručenie!
Rýchle doručenie!
Doprava nad 80 eur je zdarma! Zboží je možné jednoducho vrátiť alebo vymeniť!
Doprava nad 80 eur je zdarma! Zboží je možné jednoducho vrátiť alebo vymeniť!

Podrobný popis

Dámske zelené kožené rukavice bez podšívky s rozparkom - Carlsbad Hat. Vyrobené v Českej republike.

Materiál: 100% kvalitná jahňacia koža (useň) 100%

Podšívka: žiadna

POKYNY NA OŠETROVANIE A POUŽÍVANIE KOŽENÝCH RUKAVÍC

O kožené rukavice, rovnako ako o všetky kožené výrobky, sa treba starostlivo starať, aby mali dlhú životnosť. Venujte prosím pozornosť nižšie uvedeným informáciám, pretože v prípade nesprávneho zaobchádzania s výrobkom nebude reklamácia uznaná.

Nasadenie rukavíc - jemne vložte prsty do rukavíc a prepleťte prsty druhej ruky, aby ste pomohli posunúť rukavice do polohy "overhand". Za okraj rukavice neťahajte silou, deformoval by sa. Pri výbere vhodnej veľkosti musí byť skúšobný kus na ruke veľmi tesný/príjemný. Koža, ktorú používame, je veľmi mäkká a pružná, veľmi rýchlo sa prispôsobí vašej ruke. Vyzliekanie rukavíc - jemne ich stiahnite z ruky, najlepšie tak, že ich zložíte "dozadu". Nikdy neťahajte rukavice silou prstov. Ľahkým potiahnutím za končeky prstov ho môžete uvoľniť z ruky.

Niektorí výrobcovia odporúčajú striekať rukavice kondicionérmi na kožu predávanými v obuvi. Toto sa dôrazne neodporúča!! Obsahujú veľké množstvo silikónov, ktoré môžu nenávratne poškodiť pokožku. Je potrebné vziať do úvahy, že pokožka po namočení stmavne a mierne stvrdne. Pri ďalšom nosení pokožka zmäkne.

Ak rukavice navlhnú, nechajte ich prirodzene vyschnúť a nepoužívajte žiadny iný zdroj tepla (fén, ohrievač alebo dokonca slnko).

Ak je mierne znečistený, použite bezfarebnú bavlnenú handričku, navlhčite ju a utrite nečistoty. Ideálne je nosiť rukavice. Rukavice by ste nemali namáčať. Opatrne ho vyberte z ruky, uhlaďte na rovnej ploche a nechajte uschnúť na bezfarebnej bavlnenej tkanine, opäť prirodzene, nie na slnku alebo ohrievači.

Po vysušení možno rukavice narovnať alebo "natiahnuť" jemným ťahom za nezaostrený okraj stola. Potom navlečte a upravte (vyhlaďte) podľa svojej ruky.

Pri silnejšom znečistení je potrebné využiť služby čistiarne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske rukavice
Materiál: Kůže
Sezóna: Zimná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: